انجام اولین پرواز بین ایران و جمهوری تاتارستان، همکاری در صنعت گردشگری دو کشور رو زیاد می کنه.

رییس کمیته گردشگری جمهوری تاتارستان گفت:

طبق برنامه ریزی های انجام گرفته به خاطر پیشرفت صنعت گردشگری بین ۲ کشور ایران و تاتارستان، اولین پرواز از مشهد به کازان مرکز تاتارستان در تابستون امسال انجام می شه.

سرگی ایوانف اضافه کرد:

هم اینک تبلیغات محیطی واسه معرفی جاذبه های گردشگری تاتارستان در ایران به وسیله شرکت های دست اندرکار شروع شده.

ایشون گفت:

انجام اولین پرواز بین ایران و جمهوری تاتارستان در تابستون امسال شانس همکاری بیشتر در صنعت گردشگری ۲ کشور رو اضافه و به افزایش حضور گردشگران تاتار در ایران و گردشگران ایرونی در جمهوری تاتارستان می رسه.

ایوانف گفت:

اقدامات لازم واسه ایجاد پرواز نامبرده از راه نهادهای جور واجور داره انجام میشه و ظرفیت اولین پرواز از ایران به طرف تاتارستان ۱۵۰ نفر هستش که این تعداد در هر پرواز تا ۳۰۰ نفر قابل زیاد شدنه.

ابوالفضل مکرمی فر مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی وگردشگری خراسان رضوی گفت:

ایران با جمهوری تاتارستان مشترکات تاریخی، فرهنگی و اسلامی و ارتباطات عمیقی داره و هم اینکه خراسان رضوی مبادلات تجاری خود با این جمهوری رو گسترش داده، بنابر این در نظره با تقویت این روابط و معرفی جاذبه های گردشگری این استان و تاتارستان بشه رد و بدل کردن گردشگر رو بالا برد.

مکرمی فر گفت:

پس بزودی اولین پرواز از کازان به طرف مشهد و از مشهد به طرف کازان انجام می گیرد و برنامه ریزی شده که سفر گردشگران مشهدی به کازان به شکل تکمیلی و شامل سفر به مسکو و بقیه شهرهای روسیه هم باشه.

ایشون گفت:

با در نظر گرفتن نزدیکی برگزاری بازی های جام جهانی در روسیه و تاتارستان، تا الان بیشتر از هزار نفر از خراسان رضوی واسه تماشای این بازی ها ثبت نام کرده ان که امیده با ایجاد اولین پرواز بین کازان و مشهد، خواهندگان بتونن از راه مسافرت هوایی مستقیم واسه تماشای بازیا به اون کشور برن.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *