No category

اولین پرواز هواپیمایی قبرس از لارناکا به آتن

طی یه مراسم رسمی و با حضور مهمانانی از دو کشور، خط هوایی قبرس-یونان گشایش شد.

 اولین هواپیما از شرکت هواپیمایی  قبرس ایرویز (Cyprus Airways) پریروز به فرودگاه بین المللی آلفتریوس ونیزلوس «Eleftherios Venizelos» در آتنیونان نشست. اولین پرواز هواپیمایی قبرس به آتن در ساعت ۳ بعدظهر از لارناکا بیرون و در سال ۴:۴۵ بعدظهر در آتن به زمین نشست. هواپیمای این شرکت هواپیمایی طی یه مراسم افتتاحیه و با شلیک گلوله های آب در فرودگاه بین المللی آتن مورد استقبال رسمی قرار گرفت و در ادامه، مراسم گره زدن روبان با حضور مهمانان رسمی و مسافران در گیت A5 فرودگاه برگزار شد که نمادی از پیوند هوایی دو کشوره.

شرکت هواپیمایی قبرس ایرویز، با ۲ پرواز در هفته، لارناکا رو به آتن وصل می کنه و از اول ژوئن ۲۰۱۸، تعداد پروازهای خود رو به ۴ پرواز در هفته می رسونه.

در ماه ژوئیه ی سال ۲۰۱۶، شرکت چارلی ایرلندز، یه شرکت قبرسی، موفق شد که حق تجاری به کار گیری علامت تجاری قبرس ایرویز رو به دمت یه دهه به دست بیاره. این شرکت در ماه ژوئن سال ۲۰۱۷، پروازهای خود رو به طرف ۴ مقصد شروع کرد.

قطب شرکت هواپیمایی قبرس ایرویز، فرودگاه بین المللی لارناکاه. تموم پروازهای اون با به کار گیری هواپیمای ایرباس A319 مدرن با ظرفیت ۱۴۴ صندلی در کلاس اقتصادی انجام می شه.

هدف دراز مدت این شرکت، کمک به افزایش گردشگری در قبرس و پیشرفت ی افق مسافران محلیه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *