دنیای تکنولوژی هر روز سفرهای ما رو آسون تر از پیش می کنه. این بار اپ شرپا (sherpa) با به کار گیری عکس های اینستاگرام به گونه ای دیگه ما رو واسه انتخاب مقاصد خود کمک می کنه. واسه آشنایی بیشتر با این اپ با سایت ما همراه باشین.

مقاله های در رابطه:

  • تماشای ایستگاه فضایی بین المللی با گوگل مپ استریت ویو
  • تجربه گردش با افراد مشهور در شهر با اپ دتور (Detour)

دیگه روز هایی که مجبور بودیم واسه راهنمای سفر از کتاب های بزرگ لونلی پلنت (Lonley planet) به کار گیری کنیم گذشته س. مسافران امروزی بیشتر به دنبال تجربه های بقیه در شبکه های اجتاماعی مثل پینترست (pinterest)، فیسبوک و گوگل دستینیشن (google destinations) هستن. اپلیکیشن جدید راهنمای سفر شرپا (Sherpa) با به کار گیری بهترین عکس های اینستاگرام، به شکل مجازی گردشگران رو راهنمایی می کنه.

اپ شرپا

ایده شرپا بسیار ساده س!. این تیم با با حرفه ای ترین عکا س ها از ۹۰ کشور دنیا همکاری می کنه تا با نشون گذاری جغرافیایی یا جئوتگینگ عکس ها، جای مورد نظر رو خوب معرفی کنن. تازگیا این اپ بیشتر از نیم میلیون عکس رو در پایگاه داده های خود بارگذاری کرده که قابل تبدیل به ۱۵۰۰۰ راهنمای سفر و امکان نمایش به شکل آلبوم هستن. پشت این اپ، شرکت شرپا مستقیما با ۲۰۰۰ عکاس گردشگر همکاری می کنه.

اپ شرپا

کاربران خیلی راحت می تونن این اپ رو دانلود کنن، یه ایمیل به اپ معرفی کنن و اینستاگرام خود رو به شرپا وصل کنن. از داخل اپ گزینه Home base رو انتخاب کنین و به اپ بذارین تا عکس های اینستاگرام شما رو طبق موقعیت مکانی دسته بندی کنه. مثل اپ اینستاگرام عکس ها رو می تونید طبق موقعیت مکانی جستجو کنین یا اگه می خواهید می تونید داغ ترین مقصد ها رو انتخاب کنین. کاربران می تونن عکس های دلخواه خود رو در قسمت suitcase ذخیره کنن. با گذشت زمان شرپا با به کار گیری اینجا های علامت گذاری شده عکس های بیشتری از مقاصدی که فکر کنه شما بیشتر به اون علاقه دارین به شما نشون می دهد.

بعد از شش ماه آزمایش موفقیت آمیز نسخه بتای این اپ، شرپا آخر سر رسما به بازار عرضه شد و کاربران می تونن در اپ استور اون رو دانلود کنن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *