No category

اپلیکیشن Foursquare امکان سفارش غذا رو به‌ سرویس خود اضافه کرد

اپلیکیشن Foursquare تازگیا با یکی از شرکت های تحویل مواد غذایی همکاری اش رو آغار کرده که در جریان اون می تونه به مشتریان خود غذا بفروشه و  واسه شخص بفرسته. واسه آگاهی از جزییات این خبر با سایت ما همراه باشین.

 سرویس اپلیکیشن Foursquare تازگیا با delivery.com همکاری رو شروع کرده که طی اون می تونه به سادگی واسه کاربرانش غذا و مواد غذایی بفرستد. اگه در یکی از ۳۶ شهری که delivery.com در اون خدمات ارائه می دهد حضور داشته باشین، می تونید به سادگی اپلیکیشن رو اجرا کنین و با انتخاب آیکون مربوط delivery.com، غذا و مواد غذایی مورد نظرتون رو انتخاب کنین و سفارش بدید تا براتون ارسال شه.

امکان مشاهده اجناس غذایی و قیمت اون ها از راه اپلیکیشن Foursquare هست، اما کاربران واسه سفارش اون ها باید از اپلیکیشن delivery.com به کار گیری کنن. با این اوصاف کاربران مجبور هستن تا این دو اپلیکیشن رو در کنار یکدیگر روی گوشی شون نصب کنن.

Foursquare قبل از این دارای سرویس تحویل تقریبا کامل ای بود که از GrubHub، Seamless و DeliveryHero (واسه انگلستان) تشکیل می شد و حال تماشاگر همکاری نزدیک تر این سرویس با delivery.com هستیم. جالبه بدونین که این اپلیکیشن استارت اپیه که سرویس های اپلیکیشنی جور واجور رو به یکدیگر در رابطه می سازه. البته به نظر می رسد Foursquare رقابت خوبی رو با سرویس های مشابه مثل Postmates، DoorDash و Yelp که قبل از این با Eat24 و delivery.com همکاری می کردن، شروع کرده. البته این رقابت با Uber هم در جریانه. چون Uber تلاش داره اپلیکیشن غذایش رو با نام UberEats عرضه کنه. همون طور که می توان فهمید، الان خیلی از افراد دوست دارن در خونه شون به تماشای فیلم بدن و در مقابل غذای مورد نظرشون هم خریداری و براشون ارسال شه. با این اوصاف سرویس های این چنینی می تونن بسیار محبوب باشن.

منبع: theverge

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *